Kim był zamachowiec z Berlina?

W dniu dzisiejszym znowu zaskoczyła wszystkich nowymi informacjami niemiecka policja. Tym razem uważa się, że zamachowcem berlińskiej masakry odpowiedzialnym za śmierć polskiego kierowcy Łukasza Urbana, jest muzłumanin, który nigdy nie powinien przebywać swobodnie w żadnym cywilizowanym kraju. Mowa o Anis Amri. To islamskie ścierwo ma za sobą bardzo ciekawą historie, której świadomi byli zarazem policja, służby oraz władza w Niemczech i innych krajach Europy. Mimo to niezwykle pobłażliwa dla islamców opcja lewackiej polityki pozwalała na to, by swobodnie przebywał, prowadził kryminalne życie, a na końcu zamordował wiele niewinnych osób. Oto historia jego życia w Europie i kolejny przykład wyznawcy religii pokoju.

anis1

Ma na swoim koncie m.in. spalenie szkoły we Włoszech, za co został skazany na 4 lata więzienia. Odesłano go z Niemiec do Tunezji. Jednak wynikły problemy po stronie Tunezji związane z jego paszportem i zarządzono aby zatrzymać go w Niemczech na okres 6 miesięcy.

Pomimo tego, że służby nadzoru wiedziały, że Anis planuje ataki terrorystyczne – nie podjęły żadnych działań.

W marcu prokuratura wszczęła przeciwko niemu śledztwo po tym jak otrzymała informacje, że planuje napad na skład broni automatycznej. Był również zatrzymany za rozprowadzanie narkotyków i brania udziału w bójkach – jednak ostatecznie przestano się nim interesować we wrześniu. Oficjalne dokumenty, które pozwolą władzom Niemiec na deportację zamachowca do Tunezji, przybyły dopiero parę godzin temu. Jak się okazało, został on aresztowany trzykrotnie w tym roku. Był również skazywany za liczne wykroczenia w swoim rodzimym kraju.

Papierkowa robota, która dopnie finalizację ekstradycji przybyła dopiero dziś – dwa dni po tym jak zginęło 12 niewinnych osób i nasz Rodak – Łukasz, który początkowo uważany był w Berlinie przez niemieckie media i niektórych polityków za zamachowca.

Niemiecka policja uzyskała europejski nakaz aresztowania 24-latka. Jego głowa warta jest £ 90.000 nagrody.

Minister spraw wewnętrznych Ralf Jager powiedział – Ta osoba przyciągnęła uwagę wielu agencji bezpieczeństwa w Niemczech z powodu radykalnych kontaktów Anisa z islamistycznym środowiskiem.

anis3


Amir był uczniem Abu Walaa – jednego z najbardziej znanych islamskich kaznodziejów w Niemczech. Sam Walaa został aresztowany w zeszłym miesiącu w Hildesheim  za rekrutację nowych członków do ISIS. Zespół prowadził aresztowania w regionach Nadrenii Północnej-Westfalii i Dolnej Saksoni w związku z podejrzeniami o współpracę Niemieckich ofiecrow, którzy pomagali uchodźcom przedostawać się do Niemiec, aby Ci mogli przyłączyć się do kultu śmierci.

Policja i służby bezpieczeństwa toczą walkę z czasem, aby złapać zamachowca, który może w każdej chwili ponownie uderzyć. Oświadczyli, że szukają „niebezpiecznego przestępcy”, podczas gdy  politycy podkreślają, że Niemcy są „w stanie wojny”.

Zakrwawione ciało Łukasza zostało znalezione w kabinie pasażera. Jego ciało nosiło ślady brutalnego pobicia. Lekarze zgodnie potwierdzają – tam musiała być walka.

lukasy4

Media społecznościowe zawrzały. Okrzyknięto napastnika jako „żołnierza” ISIS. Władze ostrzegają, że pojazdy mogą być teraz wykorzystywane na większą skale w celu zmasowanych ataków.  Jak czytamy po tragedii, która miała miejsce w listopadzie – pojazdy są jedną z najłatwiejszych broni, która jest w stanie pochłonąć ogromną ilość osób.

 

Po raz kolejny jesteśmy świadkami tego, że gdy do władzy dochodzą debile, gdy skończeni kretyni zajmują wysokie miejsca w służbach i urzędach, gdy nie chce się przyjąć realnego obrazu religii, która tak na prawdę nie jest religią, a systemem mającym na celu zniszczyć wszystkich, którzy nie żyją według jego praw – giną niewinni, ciężko pracujący, prawomocni obywatele. Jeżeli chcemy, aby ta III Wojna Światowa nie została przez nas całkiem przegrana, wpierw musimy oficjalnie przyjąć prawdę o Islamie, ukarać skorumpowanych polityków i wprowadzić nową, mądrą władze i pozbyć się z cywilizowanego świata wszystkie jednostki, które ten świat chcą zniszczyć. Najwyższy czas skończyć z mydleniem oczu, propagandą i polityczną poprawnością!

lukasy6

 

Pragniemy przypomnieć, że w najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie wigilijne poświęcone Łukaszowi i Jego rodzinie.

https://www.facebook.com/events/212228009185117/