NIETYPOWI w Polskie Radio FM

nietypowi1Jest nam bardzo miło powitać w naszej redakcji Sebastiana Niegowskiego & Janusza JAOK’a – którzy tworzą szalone podcasty pod kryptonimem: „NIETYPOWY SEBA & JANUSZ”!

Seba – związany niegdyś z działalnością radiową na terenie trzeciej stolicy polski: Chicago. Obecnie w przerwach od odganiania z tarasu krokodyli rajcuje się nowoczesną sztuką medialną w Tampie na florydzie.

Mikołaj, czyli Andrzej, czyli Janusz, czyli Jaok, czyli… człowiek o wielu imionach i jednej twarzy – rozpalał mikrofon w takich stacjach jak Antyradio, Rock Radio, a przede wszystkim zastraszał spokojnych obywateli na ulicach swojego kraju napadając ich z odkrytą kamerą i molestując niewygodnymi, nikomu niezrozumiałymi PYTA-niami. Obecnie wykazuje się twórczo w Super Stacji.

 

Łączy ich pasja tworzenia podcastów, dzieli ocean atlantycki. Od dziś będą się łączyć i dzielić także z nami swoją pasją zagryzania sitek na mikrofonach i niezwykle głębokich przemyśleń na temat świata, rozwoju ludzkości i dociekać przyczyn braku sześciu zer na swoich kontach bankowych.

W każdy piątek o godzinie 2:00pm czas NY/TO/FL, czyli 20:00 czasu PL poczęstują nas nowym odcinkiem swojego podcastu. My litując się nad ich losem odtworzymy go także o godzinie 21:30 NY/TO/FL – dla tych „co nie mogą” wcześniej.

Natomiast we Wtorki od 2:00pm NY/TO/FL, czyli 20:00 czasu PL będzie można odsłuchać wczesniejszych odcinków z ARCHIWUM Seby & Janusza.

Powitajmy ich gromkimi brawami, kwiatami rzucanymi pod stopy i laurkami specjalnie przygotowanymi przez albańskie dzieci w czasie lekcji ZPT!

– Polskie Radio FM