Over n’ Out na youtube! Pierwszy singiel gotowy

Pierwszy singiel niedawno został nagrany i udostępniony przez muzyków w serwisie youtube.

Kilku młodych chłopaków z powiatu suskiego postanowiło stworzyć wspólny zespół rockowy. Debiutowali na makowskiej Rockowej Wirówce i już wtedy było wiadomo, że zamieszają na lokalnej scenie muzycznej. Teraz koncertują, jednak ich fani długo czekali na nagranie przez Over n’ Out pierwszego singla.

Muzycy działają bardzo spontanicznie – począwszy od powstania zespołu po wybór nazwy.

Pewnego razu jadąc na jakiś konkurs zastanawialiśmy jak się przedstawić. Jeden z nas powiedział : „chciałbym, żeby po naszym występie ludzie mówili nic dodać nic ująć”. Od razu przypomnieliśmy sobie scenę z akademii policyjnej, gdzie ktoś rozmawiając przez radio kończył swoją wypowiedź i była ona tak dokładna i wyczerpująca mówił „Over n’ Out”. To właśnie zainspirowało nas do wybrania takiej nazwy opowiedział nam wokalista zespołu – Jakub Mitka.

Chłopaki rozwijają się muzycznie i można ich usłyszeć na licznych koncertach. Najbliższy już 23 października w Wadowicach podczas akcji rejestracji Dawców Szpiku.

Gramy muzykę pokroju rocka, ale różne jego podgatunki tj. np. hard rock, punk rock, blues rock, pop rock. Jednak najpewniej czujemy się w tych dwóch pierwszych – dodaje Jakub.

Teraz na ich koncerty przychodzą fani, którzy wspierają młodych muzyków. Brakowało jedynie singla, który można by było odsłuchać w domu. I tu mamy niespodziankę dla wszystkich. Jest singiel „Batalia”, który można już odsłuchać za pomocą serwisu youtube.

Skład zespołu:

Gitara rytmiczna: Mateusz Bury

Gitara prowadząca: Maciej Mięso

Gitara basowa: Kuba Habowski

Perkusja : Łukasz Grzechynka

Wokal: Jakub Mitka