RASIZM? – Raczej słoma ze szpilek…

Niesamowita ilość medialnych nośników różnej maści wykrzykuje hasła: „Rasistowski Atak Polek..!” – a ja się pytam: skąd taki wielki rozgłos? Po co takie nagłówki?? Jaki znowu „RASIZM„???

 

2016-10-15-13-42-13

Cała akcja wydarzyła się niedawno w Rochdale, Anglia. Dwie nasze rodaczki; Aleksandra (23) i jej siostra Andżelika (20) wybrały się na dicho, zwerbowały dwóch frajerów i chciały się zapewne zabawić. Jednak panowie pod koniec imprezy zainteresowali się trzema brytyjkami. Nasze rusałki wpadły w furię i spuściły tamtym damom lanie. Po jakimś czasie zostały rozpoznane przez ofiary na fejsie, aresztowane i skazane na ponad 100 godzin prac publicznych i niewielkie kwoty kary finansowej. Uniknęły pójścia na dołek, co wywołało ogromny lament na spolecznościówkach i w komentarzach pod artykułami na ten temat w mediach. Polacy zostali określeni między innymi mianem i wyzwiskami typu:

„Prostaki i tania siła robocza”, „Nic nieznacząca chołota ze wschodu”, „nieudacznicy”, „winni wywołania II Wojny Światowej, bo przeszkadzali niemcom w odbieraniu ich rodowych ziem z terenów polski…” 

2016-10-15-13-40-55

 

 

Jak widzicie brytole rzeczywiście mają o nas bardzo dobre zdanie, wdzięczność i posiadają bardzo dobrą edukację historyczną. Sa także narodem bardzo otwartym i brak u nich rasizmu – bo Polacy nie są przecież kolorowi, a do białego nie można być „rasistą”…

 

Więc skąd do diabła ten RASIZM w nagłówkach??? Otóż okazuje się, że Polki wymachując „rencami”, rzucając szpilkami, plując i drapiąc tipsami – krzyczały do brytyjek:

-„Don’t mess with us Polish girls!”

-„…Oh, do you want more the English sl*t b**ches?”

Tak, to bardzo rasistowskie hasła według brytyjskich (i nie tylko) mediów! Widać w nich zawarte przesłanie i nawoływanie do nienawiści rasowej. Widać, że biedne brytyjki były prześladowane za swój kolor skóry i pochodzenie! Dla mnie to brzmi bardziej jak 90% tekstów w kawałkach czarnego rapu, ale co ja tam wiem…

 

A teraz na poważnie: co dowiadujemy się z tej serii zdarzeń:

  • Poznajemy prawdziwe nastawienie brytoli do nas i nie tylko w kwestii tego zdarzenia, ale całej historii Europy jaką oni wyznają (komentarze w artykułach w różnych mediach)
  • Widzimy „wiochę i buractwo” siostrzyczek – ale to się zdarza w wielu klubach, na wielu imprezach, w wielu częściach świata i wśród wielu narodowości. Nie jest to bynajmniej tylko nasza domena! (Nie bronię siostrzyczek, ale…)
  • Widzimy jak słowo „RASIZM” jest wszechobecnie nad-używane przez media, polityków, organizacje społeczne, itd. Stało się świetnym „słowem-klucz” w akcjach propagandy. Powoli zatem słowo „rasizm” traci swoje pierwotne znaczenie, a staje się medialną, głównie gazetową opcją podcierania tyłka, gdy solidnych argumentów brak!

Poza tym – brytole rozczulają się nad zakrapianą imprezą, bijącymi się laskami, rasizmem… BRYTOLE?!?!

Mam tylko jedno podsumowanie, a raczej apel do nich:

„Hey mates! Get your sh*t together and stop being a bunch of whining pussies – your country is falling apart! 

AND FOR THE GODS SAKE – LEARN THE HISTORY FROM BOOKS, NOT MAISTREAM MEDIA!!! Oi!”

 

 

 

– Marcin K3 Talaga

fb.com/talagowski